اقامت اروپا

چگونه بهترین پاسپورت دوم را انتخاب کنید

چگونه بهترین پاسپورت دوم را انتخاب کنید

How to choose the best second passport

اقامت اروپا

چگونه بهترین پاسپورت دوم را انتخاب کنید

چگونه بهترین پاسپورت دوم را انتخاب کنید

چگونه بهترین پاسپورت دوم را انتخاب کنید

اقامت اروپا و مهاجرت خود را به ما بسپارید

پاسپورت دوم

من می خوام در مورد گذرنامه های دوم برای شما توضیحاتی بدهم

و به همین دلیل وقتی که آن را به بهترین ارزیابی گذرنامه شهروندی می دانیم

من قبول دارم کمبود اطلاعات ونبود درکو داشتن  اطلاعات وجود دارد.

به صورت خاص، من می خواهم به ارزیابی آنچه که شهروندی یا گذرنامه در واقع ارزش دارد، نگاه کنید.

بدیهی است، بین این دو چیز تمایزی وجود دارد

اغلب این موارد می توانند در رسانه ها کم رنگ  شوند.

بنابراین، به خاطر مشخص شدن ای موضوع:

  • شهروندی چیزی است که شما به دلیل شهروندی یک کشور دارید.
  • گذرنامه یک سند مسافرتی است که به عنوان یکی از امتیازات شهروندی آن کشور به دست خواهید آورد.

آنچه شما باید بدانید این است که برایداشتن یک گذرنامه لازم است که شهروند کشور باشید.

هنگامی که به این موضوع نگاه می کنید، بدیهی است که ارزش شهروندی در برابر ارزش گذرنامه تفاوت دارد، و این چیزی است که من می خواهم توضیح دهم. هر سال تعداد زیادی از مردم در صنعت فروش گذرنامه فهرست خود را با نام “بهترین گذرنامه در جهان” منتشر می کنند. شاید آلمان فهرست خود را رهبری می کند، زیرا شما می توانید به 177 کشور مختلف سفر کنید و بدون هر گونه سفر بدون مجوز، رسانه ها با داستان سرایی کار می کنند و ناگهان آلمان را  بهترین کشور شهروندی معرفی میکنند.

حالا فکر میکنم این کمی گمراه کننده است و اجازه بدهید به شما بگویم چرا.

 دریافت اقامت اروپا را در سایت https://bahargate.eu با مشاوران ما درر میان بگذارید

Visa-free travel

سفر بدون ویزا

این رتبه بندی ها بر اساس اساسی ترین شاخص ها ساخته شده اند.

که کشورهای با استفاده از بیشترین تعداد گزینه های سفر بدون رواداری را رتبه بندی می کنند. به طور طبیعی، آلمان در بالا ترین رتبه است

بعد از آن شما با 25 کشور مختلف که برای هشت یا نه ام رتبه قرار دارند، اساسا اجازه دسترسی به مکان های بیشتر یا کمتر را می دهد.

هنگامی که شما در مقایسه با اتحادیه اروپا، کانادا، استرالیا، ایالات متحده آمریکا و سنگاپور، به جز برخی از جزئیات بسیار جزئی، تفاوت زیادی در جایی که شما می توانید با استفاده از هر گذرنامه استفاده کنید. درست است، چقدر تفاوت بین گزینه های سفر با گذرنامه سوئدی یا لهستانی وجود دارد؟

آیا گذرنامه آلمانی بیش از یک کانادایی ارائه می دهد؟

هنگامی که به گذرنامه نگاه می کنید، به ویژه هنگامی که شما در جستجوی گذرنامه دوم هستید (این چیزی است که ما در اینجا در Nomad Capitalist صحبت می کنیم)

What else can you get

 

چه چیز دیگری می توانید دریافت کنید؟

شخصا فکر می کنم مهم است که کدام شهروندی برای شما بهتر است،

مخصوصا وقتی که پای  شهروندی دوم در میان است.

من تعداد زیادی از افرادی را که شهروند آمریکایی هستند میبینم. آنها می گویند، “اندرو من در مورد لغو پاسپورت من در ایالات متحده برنامه ریزی نمی کنم، اما من می خواهم پشتیبان گیری کنم؛ من می خواهم یک طرح B را بخواهم. “برای این افراد، تعداد کشورهای بدون روادید که می توانند به آنها دسترسی داشته باشند، مهم نیست، زیرا شما نمیتوانید خیلی بهتر از پاسپورت ایالات متحده در آنجا عمل کنید.

از سوی دیگر، شهروندی ایالات متحده لزوما بهترین شهروندی خارج از آن نیست. به عنوان یک شهروند ایالات متحده بدان معنی است که شما باید مالیات بر درآمد خود را در سراسر جهان پرداخت کنید، باید فایل FBAR را وارد کنید، و شما در مورد FCPA و سایر مقررات مربوط به شهروندان U.S. در خارج از کشور مورد استفاده قرار می گیرید.

شهروند ایاالت متحده همه چیز را از دست نداده است. کاملا رک و پوست کنده، من بیشتر می خواهم یک شهروند یک کشور با گذرنامه B + بدون همه این محدودیت ها باشم تا یک شهروند ایالات متحده باشد که دارای گذرنامه A است، اما همراه با بسیاری از غرفه ها.

چه شرایط دیگری می تواند گذرنامه دوم خود را به شما ارائه دهد؟

اگر بخواهید پاسپورت دوم را بدست آورید، مهمترین چیز (اگر شما قبلا شهروند یک ایاالت متحده، کانادا یا شهروند استرالیایی هستید) جایی نیست که می توانید بروید، اما آنچه که گذرنامه می تواند به شما  بدهد. بنابراین آنچه که من در مورد گذرنامه های مختلف در نظر می گیرم، تنها جایی نیست که من بتوانم با آن کنار بیایم، اما کجا می توانم با آن در ارتباط با گذرنامه هایی که قبلا داشتم، باشم.

بنابراین اگر شما یک شهروند آمریکایی هستید، داشتن گذرنامه ای که شما را به اتحادیه اروپا می آورد ممکن است مهم نباشد؛ شما ممکن است بخواهید کشورهای دیگری را که قبلا ندارید به آن اضافه کنید مثل برزیل.

من در سال جاری به برزیل می روم و مجبور نیستم ویزای خود را از دست بدهم زیرا من از گذرنامه ی ایالات متحده برای رفتن استفاده نمی کنم.

اقامت اروپا را با مشاوران ما در میان بگذارید

 

 Can you have dual citizenship

آیا می توانید تابعیت دوگانه داشته باشید؟

یکی دیگر از عوامل مهم این است که آیا گذرنامه دوم شما اجازه می دهد که دارای تابعیت دوگانه باشد.

من یک پسر داشتم که برای اتریش کار میکرد.

او حق دریافت شهروندی لهستانی را داشت و همچنین در جایی که او می توانست شهروندی دیگری بگیرد، زندگی می کرد. با این حال، اتریش به شدت شهروندی دوگانه را محدود می کند، بنابراین سوال این بود: “آیا شما لهستانی و چیزی دیگری یا فقط اتریشی هستید؟” به نظر من همیشه بهتر است که بیش از یک شهروندی داشته باشید اگر بتوانید. ، حتی اگر لیتوانی یا سنگاپور شهروندی بسیار بالا را ارائه می دهند، این واقعیت که آنها به شدت تابعیت دوگانه را محدود می کنند، به آنها کمک می کند.

بنابراین، من به جای اینکه یک passport کمی با کیفیت کمتر داشته باشم نسبت به یک کشور که تنها مسافرتی بدون ویزا را داشته باشد، بسیار مهم است، زیرا می خواهم توانایی دوگانه شهروندی داشته باشم.

چه مزایای خاص، شهروندی کشور دیگری به شما در سفر می دهد؟ همان گونه که بعضی از شما ها می دانید، یک آمریکایی می تواند چندین کشور را به چالش بکشد. برخی از مناطق نمی خواهند به شما ویزا بدهند یا ممکن است به سختی به شما بدهند، کشورهایی که ممکن است به شما همچنین  سختی نگیرند، اگر از جایی مانند رومانی بودید. شاید گذرنامه رومانیایی در مورد مزایای استفاده از سفر بدون روادید کمتر جذاب باشد، اما افراد کمتری با مبارزه با رومانیایی ها روبرو هستند.

 

 اقامت اروپا به صورت دائم در کمتر از ۶ ماه

Nomad’s Passport Index
شاخص passport نوست

شما دارای پاسپورت هایی هستید که در نیمه راه مناسب هستند اما تعداد آنها در حال کاهش است.

به عنوان مثال، من تعدادی از مخاطبین خود را در آفریقای جنوبی می شناسم که به من می گویند حتی اگر گذرنامه های آنها تا نیمه  راه خوب باشد، احساس می کنند که به خاطر آفریقای جنوبی، آزادی های کمتر و کمتری دارند.

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

من حدس می زنم آنچه که من در خلاصه می گویم این است که عوامل زیادی در نظر گرفته می شود که در مورد چه چیزی باعث می شود که پاسپورت یک کشور جذاب و خوب  باشد. و مهمتر از همه، هیچ کدام از ابعاد فاکتور مناسبی در مورد کدام کشور بهترین شهروندی نیست.

بنابراین آنچه که ما تصمیم گرفتیم در اینجا در Nomad Capitalist انجام دهیم

شاخص Index Passport Nomad را با استفاده از پنج عامل مختلف تولید می کنیم:

 

  • سفر بدون ویزا
  • وظیفه برای پرداخت مالیات این است که  آیا شما در آن زندگی می کنید و یا در خارج از کشور زندگی می کنید
  • توانایی شهروندی دوگانه
  • درک کشور در خارج از کشور
  • آزادی

دیدگاه  ما این است که اگر شما یک passport دوم را بخواهید،تصور می کنید

که چگونه این پاسپورت دوم به عنوان بخشی از نمونه کارها به شما خدمت می دهد.

و به همین دلیل ما این خصوصیت را ایجاد می کنیم  با توجه به پنج عامل مختلف وزن، با توجه به سفر به عنوان مهم ترین تعهدات مالیاتی بعدی، دیگر تقریبا برابر است. از آنجا که درک کشور شما اهمیت دارد. پاسپورت اسرائیل یک پاسپورت عالی است، اما اکنون 16 کشور مختلف وجود دارد که نمیتوانید از آنها استفاده کنید. و اگر شما در هواپیما پرواز می کنید و مشکلی وجود دارد، می دانید، من می خواهم اسلوونیایی از آمریکا یا اسرائیل باشد.

عوامل مختلف و گوناگونی وجود دارد که می دانند کدام پاسپورت بهتر است و صرفا به دنبال سفر بدون ویزا نمی افتد.

تعجب آور خواهد بود که ببینیم چگونه این کشورها به طور سنتی معتقداند بهترین پاسپورتهایی که واقعا در فهرست ما قرار دارند کدامند

اقامت اروپا و گرفتن ویزا از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

۰۰۴۴۲۰۳۲۸۶۰۵۰۹-۲۶۶۵۷۴۰۶ تماس تا ساعت ۲۳

passport ویزا

منبع : https://bahargate.eu

اقامت آسان اروپا را با ما تجربه کنید