بهترین پاسپورت دوم چیست؟

بهترین پاسپورت دوم چیست؟

یک سئوال سخت:
کدام پاسپورت دوم “بهترین پاسپورت” است

اقامت اروپا

اقامت اروپا passport پاسپورت

بهترین پاسپورت دوم چیست؟

واقعیت این است که در عصر حاضر حکومتهای دارای وِیژگی های و مشکلات خاص خود می باشند و تقریبا هر شهروندی «پشتیبان» میتواند امکان انتخاب محل زنگی شما را آسان تر کند.

با توجه به گزینه های پاسپورت خود، در نظر بگیرید:

  • کیفیت اسناد سفر البته، گذرنامه ها به طور قابل توجهی در قابلیت استفاده در سراسر جهان متفاوت هستند. passport چینی را دریافت کنید و ممکن است درازای آن بهای زیادی برای سرمایه گذاری در آسیا باز بپردازید ، اما شما برای سفر به کشورهای مختلف بدون ویزا راحت تر خواهید بود. بهترین گذرنامه در مورد سفر بدون روادید به اروپا و اقامت اروپا است. فنلاند، نروژ، بریتانیا و اکثر کشورهای عضو اتحادیه اروپا از سفر بدون ویزا به ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر و البته همه کشورهای اروپایی خوشحال هستند. گرفتن گذرنامه های گران قیمت می تواند بسیار دشوار باشد، مگر اینکه شما در چنین کشورهایی متولد شده اید یا اجدادی در آنجا دارید.

” اقامت اروپا و فرصت های مالی در سایر کشورهای اروپا “

  • فرصت های مالی. در حالی که گذرنامه ایالات متحده به شما اجازه می دهد بدون اینکه ویزا به کشورهای مختلف سفر کنید، به طور فزاینده ای برای سرمایه گذاری در خارج از کشور بسته می شود. هر ماه بیشتر بانک های دریایی تصمیم گرفتند که آمریکایی ها را ترد کنند تا از قوانین مانند FATCA دوری کنند. علاوه بر این، سرمایه گذاران آمریکایی از بسیاری از سرمایه گذاری های بین المللی حذف می شوند، زیرا SEC SEC مشخص کرده است که آنها صندوق های سرمایه گذاری را دنبال می کنند که به شهروندان ایالات متحده اجازه می دهد که در آن شرکت کنند. اطمینان خاطر داشته باشید که پاسپورت دوم شما انعطاف پذیری مالی را برای صرف هزینه و سرمایه گذاری را برای شما راحت می کند.
  • تعهدات مدنی. بعضی از کشورها مانند سنگاپور و اسرائیل نیاز به خدمات نظامی شهروندان خود دارند.
  • تعهدات مالیاتی. در حالت ایده آل، باید بتوانید شهروند یک کشور باشید که در آنجا زندگی میکنید و قوانین پرداخت مالیات هم در آن کشور وجود دارد  . ایالات متحده اساسا تنها کشوری است که از  شهروندان  بر اساس درآمد جهانی آنها مالیات دریافت می کند . حتی اگر هرگز در سرزمین هایی دیگر زندگی نکنی، ممکن است از پرداخت مالیات در صورت تولد شهروندی آمریكا ملزم شوید. در حالی که هیچ کشور عمده ای چنین مالیاتی مبتنی بر شهروندی را تأسیس نکرده است، ممکن است که کشورهای بزرگ و ورشکسته، تلاش کنند که در آینده نیز همین کار را انجام دهند. از سوی دیگر، پاراگوئه بعید است تصمیم بگیرد چنین قوانینی را برای شهروندانش اجبار کند و همچنین این احتمال وجود ندارد که منابعی برای این کار وجود داشته باشد.

” دریافت اقامت اروپا را در سایت https://bahargate.eu با مشاوران ما در میان بگذارید”

  • احترام به کشور صادر کننده در حالی که یک گذرنامه آمریکایی برای بسیاری از موارد خوب است، ممکن است یکی از انتخاب های  شما برای این باشد که اگر در موقعیتی قرار بگیرید که آمریکایی ها هدف آن هستند. همین امر برای صاحبان پاسپورت کشور های مختلف نیز صادق است. از طرف دیگر، داشتن اشتاین احتمالا موجب جنجال هر کسی می شود. هدف این است که بهترین ترکیب احترام (یا بی تفاوتی) را برای کشور صادر کننده پیدا کنید.
  • امکان نگهداری چندین شهروندی. passport سنگاپور یک سند سفر عالی است و دارنده آن از قوانین مالیاتی عالی برخوردار است. با این حال، سنگاپور از شهروندی دوگانه جلوگیری می کند و از شما می خواهد قبل از تبدیل شدن به سنگاپور ی از هر گونه شهروندی موجود رها شوید. همچنین اگر پس از گذراندن گذرنامه دیگری، شهروندی سنگاپوری را لغو کنید این امر می تواند هنگام تلاش برای گرفتن بین المللی واقعی باعث ایجاد مشکلاتی برای شما می شود، زیرا این امر یک بار دیگر کشور را محدود می کند. passport ایده آل به شما اجازه می دهد ملیت فعلی خود را حفظ کنید و بعدا شهروندی بیشتری کسب کنید.

 

سه راه برای به دست آوردن پاسپورت جدید وجود دارد

ساده ترین کشور برای دریافت شهروندی بستگی به حساب بانکی شما،

میل شما به زندگی در خارج از کشور و  خانواده شما دارد.

در اینجا سه ​​راه برای دریافت شهروندی دوم وجود دارد …

چگونه پاسپورت دوم

شماره 1 – شهروندی اقتصادی را بدست آورید

همچنین “شهروندی توسط سرمایه گذاری” نامیده می شود، این معمولا سریع ترین و ساده ترین راه برای گرفتن پاسپورت دوم است. این فرآیند ساده است: یک کشور به خاطر سرمایه گذاری در کشور یا خرید املاک و مستغلات شهروندی را به شما می دهد

این شهروندان به طور معمول نیازی به اقامت در کشورها  را ندارند. گاهی اوقات شما حتی مجبور نیستید هرگز بازدید کنید! تعدادی از کشورهایی که چنین برنامه هایی را ارائه می دهند وجود دارند؛ حتی ایرلند یک برنامه شهروندی اقتصادی داشت. در اواخر دهه 1990، تعدادی از برنامه ها به بخشی از تهدید دولت آمریکا پرداختند. پس از 11 سپتامبر، بسیاری از بقیه برنامه ها دنبال شد.

امروزه، چندین کشور برنامه های شهروندی اقتصادی را “خارج از برنامه” ارائه می دهند، و چندین کشور دیگر نیز گزینه های متنوعی را ارائه می دهند. به طور کلی، قیمت برنامه های شهروندی اقتصادی در طول زمان افزایش می یابد، با یک بازنگر ی گاه و بیگاه قیمت جدید را ارائه می دهد. نمونه هایی از کشورها با این گزینه عبارتند از:

 

سنت کیتس و نویس این طولانی ترین برنامه دوم شهروندی در جهان است که در سال 1984 فعال بوده است.

برای گرفتن گذرنامه سنت کیتس

برای گرفتن پاسپورت سنت کیتس، شما دو گزینه دارید.

گزینه اول و پیشنهادی این است که بسته به اندازه خانواده شما، به صندوق متنوع سازی صنعت شکر دولتی کمک هزینه 250،000 دلار یا 300،000 دلار اختصاص یابد. این صندوق برای کمک به کارگران که شغل خود را از دست دادند، زمانی که صنعت قند غیر قابل تحمل شد، ایجاد شد.

گزینه دوم این است که حداقل 400000 دلار در املاک و مستغلات “دولتی تایید شده” (به عنوان خوانده شده: بیش از حد) خریداری کنید.

هر دو گزینه هزینه های مختلفی دارند.

دومینیکا این برنامه گذرنامه در کشور کارائیب ارزان ترین است، اما فقط یک گزینه کمک مالی ارائه می دهد. این بدان معنی است که کل سرمایه گذاری شما بهبود نمیابد . هزینه کل هنوز هم در شش رقم است، اگر چه دومینیکا برنامه پر گذرنامه ارزان ترین در حدود 130،000 دلار برای یک متقاضی متعهد است.

آنتیگوا و بربودا آنتیگوا برای ارائه یک برنامه شهروندی اقتصادی

آنتیگوا و بربودا آنتیگوا برای ارائه یک برنامه شهروندی اقتصادی، و به تازگی آن را با هزینه های بسیار بالاتر بر اساس مدل سنت کیتس بازسازی کردند.

سه گزینه در برنامه گذرنامه آنتیگوا وجود دارد.

اولا مبلغ 250،000 دلار به عنوان کمک مالی – و به هزینه های دولتی – به صندوق توسعه ملی و همچنین حدود 50،000 دالر در هزینه های حقوقی و غیره پرداخت می شود.

گزینه دوم خرید املاک معتبر دولتی با ارزش 400000 دلار یا بیشتر و نگهداری املاک و مستغلات برای حداقل پنج سال است. شما همچنین باید تقریبا 100،000 دلار در هزینه های قانونی و دولتی در هر بزرگسال و حدود 50،000 دلار برای هر کودک پرداخت کنید.

” اقامت اروپا گرفتن passport و مهاجرت خود را به ما بسپارید” 

گزینه سوم برای شهروندی آنتیگوان، سرمایه گذاری در یک کسب و کار محلی یا کسب و کار با حداقل سرمایه گذاری 1.5 میلیون دلار است. اولین شهروند اقتصادی آنتیگوان، میلیون ها پروژه گردشگری را سرمایه گذاری کرد.

 

گرانادا گرانادا همچنین سياست های سياسی شهروندی سياسی خود را در سال 2013 را احياء کرد، و يک طرح سرمايه گذاری املاک را ارائه کرد و به سرمایه گذاری 500 هزار دلاری نیاز دارد. با این حال، این سرمایه گذاری باید تنها در یک توسعه تأیید شده توسط دولت انجام شود و گذرنامه دوم در گرانادا با شرایط اقامت مواجه می شود – شما باید در واقع سالهای زیادی زندگی کنید.

” اقامت اروپا “

قبرس پس از واریز پول از حساب های بانکی قبرس در سال 2013، ویزای قبرس، کسانی را که گذرنامه دوم خود را از دست داده اند، در اختیار دارد. در حال حاضر، هر کسی می تواند گذرنامه قبرس را دریافت کند – که با پاداش اضافی وضعیت اتحادیه اروپا همراه است – اگر مایل به سرمایه گذاری هستید. اولین گزینه این است که 2،000،000 یورو برای کسب و کارهای قبرس سرمایه گذاری کنید، که حداقل 500،000 یورو آن را به عنوان کمک مالی به صندوق تحقیقاتی دولت اختصاص داده اید. اگر شما نمی خواهید کمک مالی کنید، باید 5،000،000 یورو را سرمایه گذاری کنید. متقاضیان ممکن است در مدت یکسال در یک بانک قبرس 5،000،000 یورو بپردازند.

” اقامت اروپا به صورت دائم در کمتر از ۶ ماه “

اتریش و دیگر کشورها مانند اتریش برنامه های شهروندی رسمی ندارند،

اما افراد دارای ارزش خالص می توانند با دولت مذاکره کنند تا سرمایه گذاری تقریبا 10،000،000 یورو یا اهداء تقریبا 2،000،000 یورو برای کسب شهروندی اتریشی انجام شود. اتریش ملیت دوگانه را ممنوع کرده است، و بررسی دقیق پس زمینه و توانایی متقاضی برای “passport اتریشی” در نظر گرفته شده است.

مالت یک برنامه شهروندی را شروع کرد که هزینه آن تقریبا 1 میلیون دلار بود و آن را ارزان ترین مشروعیت اقتصادی شهروندی در اتحادیه اروپا می داند، گرچه این مقاله بحث برانگیز بوده است.

سؤال معمول این است که آیا برنامه های شهروندی اقتصادی ارزشمند هستند؟

آنها می توانند، به ویژه اگر شما به شهروندی سریع نیاز دارید.

با این وجود، و می خواهید که صبر و آرامش داشته باشید،و کمی هم شانس داشته باشید،

راه های بسیار ارزانتری برای دریافت پاسپورت دوم وجود دارد.

passport passport اقامت اروپا اقامت اروپا

 

منبع : https://bahargate.eu

پیوند: اقامت اروپا