اقامت اروپا، اقامت دوم

چگونه می توانید پاسپورت دوم بگیرید؟(قسمت دوم)

چگونه به راحتی و روال طبیعی پاسپورت دوم بگیرید؟

اقامت اروپا

اقامت اروپا

” اقامت اروپا  و اقامت دائم اروپا ” 

پاسپورت دوم

امروزه میتوان وب سایت هایی را پیدا کنید و ببینید که شما را تشویق می کنند برای گرفتن پاسپورت کشورهای مختلف، اما دیگر زمان بندی ها و روال طبیعی گرفتن پاسپورت دوم را جذاب ارائه نمی دهند. واقعیت این است که سیاستها در هر کشوری  در زمان های مختلف تغییر می کند، بنابراین انتخاب مجموعه ای بروز و متبحر در ضمینه کاری اقامت که بتواند بهترین مشاوره را به شما دهد بسیار اهمیت پیدا کرده.

” اقامت اروپا و پاسپورت دوم به صورت دائم در کمتر از ۶ ماه ” 

” سه سال زندگی در بلژیک”

یکی از کشورهایی که ما پیشنهاد می دهیم بلژیک است، پس از سه سال زندگی در بلژیک می توانید شهروندی بگیرید و بعضی از فعالیت های اقتصادی را در این کشور می شود انجام داد تا به روند گرفتن پاسپورت از این کشور سرعت بخشید.

با این وجود، طبق سیستم قانونی این کشور ، تضمین چندانی جود ندارد و دولت بلژیک بیش از یک سال قبل قانون شهروندی را تغییر داد تا ساکنان حداقل پنج سال برای روال طبیعی شدن خود صبر کنند.

 

سنگاپور

سنگاپور نه تنها گرفتن اقامت در سنگاپور را به طور چشمگیری برای کارآفرینان و دیگر استعدادهای جهانی در این کشور سخت تر می کند، بلکه در حال حاضر هفت سال زندگی در سنگاپور برای واجد شرایط بودن برای گرفتن پاسپورت زمان لازم دارید. کشورهایی همچون سنگاپور و اسرائیل نیز احتمالا موقعیت غیرقابل انکاری را برای نیاز به خدمات نظامی برای همه شهروندان وضع کرده اند. این اجبار همچنین برای هر بچه ای یا  فردی که شهروندی خود را به آن منتقل می کنید، منتقل می شود.

برای مثال جالب است بدانید که هنوز بعضی از وب سایت ها ادعا می کنند که می توانید پس از دو سال اقامت در یک شهروندی سنگاپوری درخواست کنید اما این نیز درست نیست.

اقامت اروپا

چگونه می توان پاسپورت دوم و شهروندی گرفت

اگر شما شانس خوبی دارید احتمال دارد شما مستقیما برای گرفتن گذرنامه دوم انتخاب و تایید شوید حتی بدون اینکه از آن مطلع باشید.

بعضی از کشورها شهروندی اجدادی را برای کسانی که می توانند روابط خانوادگی را در آن کشور اثبات کنند، ارائه می دهند.این به این معنی است که شما ممکن است بتوانید جکپات شهروندی دوگانه را ببینید.

بعضی از مردم حتی می توانند شهروندی چندگانه را با استفاده از روش اجدادی درخواست کنند.

فراتر از ریشه خانواده شما، چند راه دیگر برای استفاده از روابط خانوادگی برای به دست آوردن تابعیت وجود دارد.

” برزیل یکی از بهترین گذرنامه های موجود در آمریکا  و اقامت دوم است “

برزیل

برزیل یکی از بهترین گذرنامه های موجود در آمریکا می باشد.

در واقع، برزیل شهروندانش را از خاک برزیل اخراج نمی کند؛ هرگز.

برزیل شهروندی یک ساله را به کسی که “فعالیت مالی” برای یک فرد که در برزیل به دنیا آمده را نیز در نظر می گیرد.

این حتی می تواند به معنای تولد یک کودک در خاک برزیل باشد.

ایرلند

ایرلند مثالی خوب برای گرفتن گذرنامه به نسبت آسان می باشد.

در حالی که به سختی چهار میلیون نفر ایرلندی در این کشور زندگی می کنند، بیش از 14 میلیون گذرنامه ایرلندی در حال حاضر صادر گردیده.

قوانین گرفتن گذرنامه ایرلندی بسیار ساده است:

اگر شما یک والد پدربزرگ و مادربزرگ داشته باشید که در ایرلند متولد شده است، شما واجد شرایط هستید.

تنها چیزی که باید انجام دهید این است که فرمها را پر کنید. اگر می خواهید یک وکیل به شما کمک کند، تماس با مشاوران ما می تواند این کار را برای شما آسان کند.

” اقامت اروپا و اقامت دوم را با مشاوران ما در میان بگذارید”

ایتالیا

شما می توانید اقامت ایتالیایی را اگر متولد این کشور هستید و زادگاه شماست، درخواست کنید.

همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که از کارهای اداری مربوطه را انجام داده و با مشاوری مجرب مشورت نمایید، زیرا کاغذبازی برای شهروندی ایتالیایی کمی پیچیده است، هرچند شما می توانید این کار را خودتان انجام دهید یا وکیل ما برای شما کارهای لازم جهت دریافت پاسپورت دوم را انجام دهد.

اغلب، بعد از گرفتن یک فرد از خانواده کل افراد خانواده برای دریافت گذرنامه ی ایتالیایی تحت این گذرنامه(فرد اول) واجد شرایط هستند.

 

لیتوانی

لیتوانی دارای برنامه مشخصی برای گرفتن شهروندی است که به افراد با وراثت لیتوانیایی اجازه می دهد تا به عنوان سر زدن به پدربزرگ و مادربزرگ خود برای به دست آوردن تابعیت به آنجا بروند. با این حال، این برنامه به اندازه ی برنامه های کشور ایرلند ساده نیست و قطعا برای اقدام به دریافت گرفتن پاسپورت لیتوانی نیاز به وکیل خواهید داشت.

 

 

” درباره  اقامت دوم ، پاسپورت دوم دیگر بیشتر بدانید “

اقامت اروپا

پاسپورت دوم

داشتن پاسپورت دوم و شهروندی دوم می تواند بسیار مفید باشد.

اگر یک نوسان اقتصادی یا به هم ریختگی سیاسی در کشوری رخ دهد در این مواقع داشتن گذرنامه ای معتبر به شما کمک شایانی می کند.

به عنوان مثال، در آرژانتین، شهروندان تحت کنترل شدید سرمایه های خود هستند و نا آرامی های اجتماعی زیادی در آرژانتین وجود دارد که نتیجتا معمولا با هرکسی که صحبت میکنیم میگوید آرزو می کنم یک راه فرار از استبداد دولت خود داشته باشد.

 

پیوند : اقامت اروپا ، اقامت دائم اروپا ، اقامت دائم

منبع : https://bahargate.eu

اقامت آسان و دائم اروپا را با ما تجربه کنید