پاسپورت گرانادا

پاسپورت گرانادا بهترین گزینه فعلی برای ایرانیان میباشد. پس از متوقف شدن برنامه اعطای پاسپورت کشورهای سنت کیس، آنتیگوا و دومینیکا پاسپورت گرانادا مطمئن ترین گزینه میباشد.

چرا گرانادا را انتخاب کنیم؟

کشور گرانادا توابع دو گانه را به رسمیت می شناسد. به این معنی میباشد که شما از گذرنامه هایی که در حال حاضر در دسترستان می باشد می توانید استفاده کنید.

با دریافت پاسپورت گرانادا از مزایای زیر برخوردار است:

 • انجام مراحل دریافت پاسپورت گرانادا در 4 ماه
 • پاسپورت گرانادا برای فرزندان زیر 25 سال
 • پاسپورت گرانادا برای پدر و مادر بالای 65 سال
 • عدم نیاز به اقامت فیزیکی
 • بدون نیاز به سفر گرانادا
 • بدون مصاحبه، آموزش و پرورش و یا تجربه مدیریت مورد نیاز است.
 • عدم نیاز به مصاحبه، آموزش و تجربه مدیریتی قبلی
 • سفر بدون ویزا به بیش از ۱۲۰ کشور جهان از جمله شینگن ، انگلستان ، کانادا ، استرالیا
 • دریافت ویزای E2  آمریکا به متقاضیان اجازه میدهد که از طریق راه اندازی کسب و کار قابل توجه در گرانادا بتوانند اقامت ایالات متحده را داشته باشند
 • عدم مالیات بر درآمد در سراسر جهان

مدارک مورد نیاز پاسپورت گرانادا :

ارائه پاسپورت گرانادا توسط برنامه سرمایه گذاری در سال ۲۰۱۳ تصویب شد که به موجب آن از طریق سرمایه گذاری میتوان پاسپورت این کشور را گرفت. متقاضیان واجد شرایط میتوانند در طرح برنامه پاسپورت گرانادا سرمایه گذاری کرده و به همراه خانواده در این کشور اقامت و سود دریافت کنند.

در سال های اخیر برنامه گردش گری این شرکت موجب سرمایه گذاری های بیشتر در این کشور شده است. خدمات دیگر شامل افزایش صنعت مالی برون مرزی است که به توسعه  ساخت و ساز و تولید کمک زیادی کرده است.

به عنوان بخشی از استراتژی خود برای جذب سرمایه گذاری خارجی، دولت گرانادا برای کسب و کار در زمینه های گردشگری، کشاورزی و ساخت وساز فعالیت می کند.همچنین دولت گرانادا امیدوار است بتواند سرمایه گذاری در دیگر زمینه ها را به ارمغان آورد.

در ربطه با واجد شرایط شدن به عنوان شهروند علاوه بر سرمایه گذاری باید از مزایای زیر برخوردار باشند:

 • دارای شخصیتی عالی
 • عدم سو پیشینه
 • سلامت کامل جسمانی
پاسپورت گرانادا

پاسپورت گرانادا

گزینه های سرمایه گذاری برای دریافت پاسپورت گرانادا

۱ – سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

پس از اقتصاد در کشاورزی بهترین گزینه برای پاسپورت گرانادا، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و پروژه های ساخت و ساز می باشد.

کوه دارچین

کوه توچال دارچین که در دامنه یکی از کوه های سر سبز در یکی از بزرگترین و زیباترین سواحل جهان به نام Anise می باشد واقع شده است.در تاریخ این شهر چنین نوشته شده که شخصی به نام جورج در جست و جوی مخفی گاهی آرام و زیبا در نزدیکی سواحل بوده است  که درنهایت کوه توچال را پیدا می کند.

جذب بیش از ۸۰ درصد سرمایه گذاری ها مربوط به این منطقه بوده که شامل ۲۲ درصد تشریفات، ۲۳ درصد بخش خصوصی و ویلا و همچنین به لطف پروژه CBI در حال اضافه کردن ۲۵۰ خوابگاه با امکانات لوکس هستند. سرمایه گذاران باید ۱۰ روز از سال را در آنجا اقامت داشته باشند.

سرمایه گذاران باید مبلغی معادل ۳۵۰.۰۰۰ دلار سرمایه گذاری کنند. این سرمایه گذاری به منظور دریافت پاسپورت متقاضی درخواست کننده،همسر و دو وابستگی دیگر می باشد.برای پاسپورت وابسته های دیگر باید مبلغی معادل ۲۵.۰۰۰ دلار بپردازد.

سرمایه گذاری در کوه دارچین یا گرانادا موجب اقامتی طولانی در ساحل و یا پاسپورت گرانادا می باشد که آینده ای پربار به همراه دارد.

اهدای پول به صندوقهای دولتی

متقاضی میتواند مبلغی معادل ۲۰۰.۰۰۰ دلار سرمایه گذاری کند که به موجب آن متقاضی درخواست کننده، همسر و دو وابسته دیگر میتوانند پاسپورت دریافت کنند. برای بهمراه داشتن وابسته های بیشتر باید مبلغی معادل ۲۵.۰۰۰ دلار بپردازند. در این روش شما این مبلغ را به دولت گرانادا اهدا میکنید. و غیر قابل برگشت میباشد.

پاسپورت گرانادا

جمعیت : 111,219

رشد جمعیت: 0.46٪

تولید ناخالص داخلی (سرانه) : 14100 USD

تولید ناخالص داخلی (برابری قدرت خرید) : 1.511billion USD

ویزا کشورهای آزاد : 115

محل : کارائیب، جزیره بین دریای کارائیب و اقیانوس اطلس شمالی، در شمال ترینیداد و توباگو

پایتخت : سنت جورج

تفاوت ساعت : UTC-4

مساحت کل : 344 کیلومتر مربع.

سن جمعیتی : 0-14: 24.15٪، 15-24: 15.55٪، 25-54: 40.36٪، 55-64: 10.10٪، 65+: 9.84٪

زبان : انگلیسی (رسمی)، لهجه محلی فرانسه

ادیان : کلیسای کاتولیک روم: 44.6٪، پروتستان: 43.5٪ (شامل کلیسای آنگلیکان: 11.5٪، پنطیکاستی: 11.3٪، روز هفتم ظهور: 10.5٪، باپتیست: 2.9٪، کلیسای خدا: 2.6٪، متدیست: 1.8٪، انجیلی: 1.6٪ دیگر: 1.3٪)، شاهدان یهوه: 1.1٪، فرقه ی راستافار: 1.1٪، دیگر: 6.2٪، هیچ: 3.6٪

نوع حکومت : دموکراسی پارلمانی (مجلس) و قلمرو مشترک المنافع

واحد پول : دلار شرق کارائیب (XCD)، گره خورده به USD

قیمت ارز : 1 USD = 2.7 XCD