اقامت انگلستان از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری

دریافت اقامت انگلستان از طریق کارآفرینی در کوتاه ترین زمان ممکن

مزایای اقامت انگلستان

دریافت اقامت انگلستان در کمتر از ۶ ماه

برای کل اعضای خانواده

امکان درخواست اقامت برای شریک ( دو خانواده )

امکان سفر و تجارت در سایر کشورهای اروپا

تحصیل و خدمات درمانی رایگان

مدارک مورد نیاز اقامت انگلستان

سرمایه گذاری ۲۰۰.۰۰۰ پوندی در بیزینس

پاسپورت معتبر

گواهی عدم سوء پیشینه

ترجمه شناسنامه و عقدنامه

آیلتس ۴

مراحل انجام کار

درخواست مشاوره تخصصی

ارسال مدارک و تشکیل پرونده متقاضی

عقد قرارداد

ثبت شرکت و تهیه بیزینس پلان

دریافت کارت اقامت انگلستان

اقامت انگلستان از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری

یکی از ساده ترین روش ها برای مهاجرت به انگلستان و دریافت اقامت انگلستان از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری می باشد. اداره مربوط به صدور ویزای بیزینس (Tier 1) در مرکز شهر لندن مستقر است. کارشناسان حقوقی ما متخصص امر مهاجرت به انگلستان هستند که کاملا با قوانین مهاجرت به انگلستان آشنایی دارند که شامل قوانین مربوط به ویزای سرمایه گذاری ،Tier 1 میباشد. آنها همچنین به قوانین صدور ویزای دانشجویی و ازدواج نیز آگاهی دارند و ما به شما اطمینان میدهیم که هر درخواست ویزا توسط یک وکیل آشنا به قوانین مهاجرت دنبال میشود.

ما طیف وسیعی از خدمات مهاجرتی را بسته به شرایط شما تامین میکنیم. این خدمات شامل پیگیری ویزای بیزینس در انگلستان و حتی اقامت دائم در انگلستان نیز میباشد و کارشناسان حقوقی ما بهترین مسیر را برای اینکه به هدف خود برسید به شما نشان خواهند داد.

ما مطلع هستیم که یک غفلت بسیار کوچک ممکن است مشکلاتی را در مسیر گرفتن ویزا برای شما فراهم آورد و این نه تنها شانس موفقیت شما کم میکند بلکه ممکن است سطح خدماتی را نیز که ما به شما میدهیم کاهش دهد بنابر این ما برای اطمینان خاطر شما و رسیدن به نتیجه نهایی هر راهی را که لازم باشد طی میکنیم.

ما از ابتدای روابط کاری با شما راست گو و امانتدار شما خواهیم بود ما به دنبال تلف کردن وقت شما نیستیم بنابراین اگر متوجه شویم که شما شانس کمی دارید صادقانه به شما میگوییم.

ما به دنبال آن هستیم که شما به هدف خود برسید و تا لحظه صدور ویزا ارتباط خود را با شما قطع نمیکنیم. از زمانیکه شما وارد خاک انگلستان شوید ما بیشترین حمایت ها را از شما به عمل می اوریم که شامل کمک به شما برای یافتن محل سکونت و ثبت نام فرزندان شما در مدرسه و راه اندازی بیزینس شما خواهد بود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ۰۰۴۴۲۰۳۲۸۶۰۵۰۹

مسیر سریع برای گرفتن اقامت دائم انگلستان

با داشتن ویزای کارآفرینی امکان گرفتن اقامت دائم انگلستان پس از گذشت 3 سال وجود دارد مشروط به اینکه برای 10 نفر کار تمام وقت به مدت 1 سال ایجاد کرده باشید و یا گردش مالی شرکت شما در مدت 3 سال به 5 میلیون برسد.

اگر این شرایط را داشته باشید به شما اقامت دایم در انگلستان داده می شود.

مدارک مورد نیاز برای ویزای بیزینس Tier 1 برای اینکه شرایط اولیه جهت دریافت ویزای بیزینس Tier 1 داشته باشید باید حداقل 95 امتیاز کسب کنید و حایز شرایط زیر هم باشید.

 1. داشتن حداقل 200 هزار پوند پول نقد جهت سرمایه گذاری در انگلستان
 2. این پول باید در یک موسسه مالی معتبر سپرده گذاری شده باشد.
 3. این پول باید قابل نقد شدن در انگلستان باشد.
 4. باید سطح مکالمه زبان انگلیسی شما در حد قابل قبول و استاندارد در انگلستان باشد.
 5. فرد متقاضی باید قادر به تامین مالی خود و خانواده اش باشد.

به منظور احراز شرایط فوق تیم کارشناسان حقوقی ما در همه مراحل شما را راهنمایی و مشاوره میکنند.

ویزای بیزینس برای ورود به انگلستان

ویزای بیزینس میتواند منتهی به گرفتن اقامت دائم در انگلستان شود به این شرط که بیش از 200 هزار پوند در این کشور سرمایه گذاری کرده باشید.

اگر شما جزو اتباع کشورهای اتحادیه اروپا نیستید و مایل هستید از طریق سرمایه گذاری به انگلستان مهاجرت کنید دریافت ویزای Tier 1 تنها راه رسیدن به این هدف است. این ویزا مزایای زیر را برای شما به همراه دارد.

 1. اقامت انگلستان به این معنی که با داشتن این ویزا میتوانید در هر کجای خاک انگلستان سکونت کنید و فعالیت تجاری داشته باشید.
 2. همراه آوردن خانواده با داشتن ویزای Tier 1 میتوانید اعضای خانواده شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال را با خودتان به همراه بیاورید.
 3. تحصیل و درمان – با ویزای Tier 1 فرزندان شما میتوانند وارد سیستم آموزشی شوند و خانواده های شما هم از خدمات بهداشتی و درمانی رایگان بهره مند شود.
 4. راه اندازی کسب و کار انگلستان بخصوص شهر لندن یکی از قطب های تجاری دنیاست و کسب و کار شما در این کشور اگر با ایده درست همراه باشد میتواند سریعا پا بگیرد و ما برای این کار به شما کمک میکنیم.
 5. دریافت اقامت دائم در انگلیس شما در صورت راه اندازی کسب و کار میتوانید بعد از 5 سال اعزام به درخواست دائم کنید کارشناسان حقوقی ما آماده راهنمایی و مشاوره به شما برای طی مراحل مربوط به ویزای مهاجرت بیزینس هستند.

ویزای Tier 1 مخصوص افرادی است که قصد راه اندازی کسب و کار دارند و به این منظور باید دست کم 200 هزار پوند براس سرمایه گذاری در حسابشان موجود باشد.

با در دست داشتن ویزای بیزینس به متقاضیان ویزای ورود به خاک انگلستان به مدت 3 سال و 4 ماه داده میشود که امکان تمدید ان تا 2 سال وجود دارد.

متقاضیان میتوانند همسر و فرزندان کمتر از 18 سال را همراه بیاورند شرایط ویزای بیزینس

 1. متقاضی باید 200 هزار پوند پول نقد جهت سرمایه گذاری در انگلستان داشته باشد.
 2. متقاضی باید 95 امتیاز کسب کند.
 3. متقاضی باید بتواند یک کسب و کار را در انگلستان مدیریت کند.
 4. متقاضی باید بتواند انگلیسی را در حد قابل قبولی صحبت کند.
 5. متقاضی باید بتواندهزینه مخارج خود و خانوادهاش را تامین کند.

این نیازمندی ها و شرایط شاید ساده به نظر برسد اما ممکن است در مرحله اجرا با دشواری هایی روبرو شود که در این صورت کارشناسان مهاجرتی ما به شما برای رسیدن به این شرایط کمک خواهند کرد.

خدمات شرکت Bahar Gate LTD برای اقامت انگلستان

شرکت Bahar Gate LTD شرکتی است در زمینه خدمات مهاجرتی که به مدت 6 سال سابقه فعالیت دارد و به ده ها نفر کمک کرده است تا در انگلستان کار یا تحصیل کنند. این شرکت منطبق با ماده 84 قانون مهاجرت به انگلستان مصوب سال 1999 فعالیت میکند.

پروسه دریافت قانونی برای ویزای مهاجرت به انگلستان بسیار طولانی و پیچیده است در این ارتباط کاملا حرفه ای و با تجربه هستند. ما تلاش میکنیم تا شانس شما را برای گرفتن این نوع ویزا افزایش بدهیم. ما خدمات زیر را برای دریافت ویزای مهاجرت به شما ارایه میکنیم.

 • ارزیابی دقیق و شایسته از شرایط شما قبل از تقاضای ویزا
 • درخواست و پیگیری صدور ویزا و پیگیری ویزا برای خانواده شما از شروع تا پایان
 • پیگیری وو کمک به شما برای راه اندازی کسب و کار وبیزینس در انگلستان.

ویزای Tier 1 از نظر طبقه بندی انواع ویزاها اجازه میدهد تا سرمایه گذاران با داشتن 200 هزار پوند به منظور راه اندازی بیزینس وارد خاک انگلستان شوند چه به صورت انفرادی و چه با مشارکت با نفر دوم. مبلغ یاد شده باید به صورت نقد در یک بانک معتبر موجود و قابل هزینه شدن باشد و به مسایل امنیتی و یا با شراکت با فرد دیگری گره نخورده باشد.

مدت اعتبار اقامت انگلستان

در مرحله شروع کسب و کار به فرد متقاضی تا 3 سال و 4 ماه ویزا داده میشود و در صورت نیاز تا 6 سال و 4 ماه میتواند ویزای خود را تمدید کند.

اعتبار ویزای کسب و کار میتواند تمدید شود بسته به نوع ویزای قبلی فرد متقاضی

اگر فرد بخواهد ویزای معمولی خود را به ویزای تیر 1 تبدیل کند ویزای او تا 3 سال قابل تمدید است در حالیکه اگر غیر از این باشد ویزای او فقط تا 2 سال تمدید میشود.

مدارک مورد نیاز برای درخواست اقامت انگلستان :

متقاضیان ویزای Tier 1 مدارک متعددی را باید تهیه و همزمان با درخواست ویزا ارایه کند.

این مدارک به شرح زیر است.

 1. پاسپورت معتبر و یا سایر مدارک مسافرتی
 2. عکس مخصوص پاسپورت به صورت جداگانه
 3. مدارکی که ثابت کند فرد متقاضی بین 200 هزار پوند پول نقد دارد.
 4. پلان سرمایه گذاری
 5. مدارکی که ثابت کند فرد متقاضی قادر به تامین هزینه زندگی خود در طول اقامت در انگلستان میباشد مانند پرینت بانکی
 6. داشتن مدرک زبان انگلیسی در سطح تیر 2 مانند نتیجه قبولی در ازمون زبان
 7. گواهی عدم سو پیشینه از هر کشوری که در 10 سال گذشته حداقل یک سال در ان کشور اقامت داشته است.

نکات مهم اقامت انگلستان

 تقاضای ویزای کسب و کار از طریق امتیاز دهی به شرایط فرد متقاضی طبقه بندی و ارزیابی میشود و نهایتا متقاضی این نوع ویزا باید بتواند 95 امتیاز کسب کند. جدول زیر نحوه امتیاز دهی را مشخص میکند.

فرد متقاضی باد 200 هزار پوند پول نقد داشته باشد یا حداقل به یکی از طرق زیر:

 • سرمایه گذاری ثبت شده در یک یا چند شرکت معتبر 25 امتیاز
 • سرمایه گذاری در بک یا چند کسب وکار با بهره وری مناسب 25 امتیاز
 • داشتن حداقل 200 هزار پوند در یک یا چند موسسه انگلیس 25 امتیاز
 • داشتن سرمایه در یک موسسه معتبر مالی 25 امتیاز
 • داشتن سرمایه نقد قابل هزینه کردن 25 امتیاز
 • دسترسی داشتن به هزینه های مورد نیاز برای گذران زندگی 10 امتیاز
 • تسلط نسبی به زبان انگلیسی در حد مورد نیاز 10 امتیاز

دارایی و سرمایه متقاضی ویزای بیزینس باید پول به میزان مورد نیاز برای تامین مخارج خود در طول اقامت در انگلستان داشته باشد.تفاوت در اینجاست که آیا فرد متقاضی در مراحل ابتدایی درخواست ویزاست و یا برای تمدید ویزای خود میخواهد اقدام کند.

اگر فرد در مرحله ابتدایی دریافت ویزای کسب و کار است باید حداقل 3 هزار و 310 پوند داشته باشد درحالیکه اگر در مرحله تمدید ویزای قبلی است باید حداقل 945 پوند داشته باشد. مبالغ یاد شده باید برای حداقل 3 ماه یا بیشتر به صورت مستمر در اختیار فرد متقاضی باشد.

موارد مربوط به دانش زبان انگلیسی

گرفتن ویزای کار آفرینی Tier 1 نیازمند دانست زبان انگلیسی به میزان لازم است به این منظور باید یکی از شرایط زیر را داشته باشید.

 1. تبعه یکی از کشورهای انگلیسی زبان باشید.
 2. قادر به گرفتن نمره قبولی در آزمون ایلتس شوید.
 3. مدرک تحصیلی خود را که معادل حداقل لیسانس باشد از انگلستان دریافت کرده باشید به این منظور میتوانید از مشاوره های ما بهره مند شوید.

اگر مایل هستید برای شما آزمون تست زبان ترتیب دهیم لطفا زمان و مکان مناسب خود را به ما اطلاع دهید تا در یکی از موسساتی که به شما نزدیک است آزمون دهید.

ضمنا اگر در امتحان موفق شوید دریافت مدرک قبولی شما حدود  2 هفته طول میکشد.

اقامت انگلستان از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری

اقامت انگلستان از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری

سوالات متداول

برای دریافت ویزای کارافرینی در انگلستان متقاضی باید تا چه اندازه به زبان انگلیسی مسلط باشد؟

متقاضی ویزا باید سطح دانش زبان انگلیسی خود را تا سطح بی2 ارتقا دهد و اگر دارای مدرک زبان که در انگلستان تدریس می شود دارد اداره مهاجرت انگلستان آن را تایید نماید.

ویزای  بیزینس در انگلستان چند سال اعتبار دارد؟

ویزای بیزینس یا کار آفرینی در انگلیس به مدت 3 سال و 4 ماه اعتبار دارد اما اگر راه اندازی بیزینس از نظر طی مراحل اداری و یا سایر عوامل به ظوابط خاصی نیاز داشته باشد تا 2 سال قابل تمدید خواهد بود. نهایتا فرد سرمایه گذار میتواند بعد از گذشت 5 سال درخواست اقامت دائم کند.

آیا با ویزای بیزینس میتوان درخواست ویزای اقامت دائم نمود؟

بله چنانچه معادل 200 هزار پوند سرمایه گذاری و 2 فرصت شغلی ایجاد کرده باشید بعد از 5 سال میتوانید درخواست اقامت دایم کنید.

آیا میتوان قبل از 5 سال اقامت دایم گرفت؟

بله. بعد از 3 سال میتوان درخواست اقامت دائم کنید مشروط بر اینکه شرکت شما 10 نفر را به مدت 1 سال استخدام کرده باشد یا اینکه گردش مالی شرکت شما طی 3 سال به 5 میلیون پوند برسد.

آیا فرد متقاضی ویزای سرمایه گذاری میتواند خانواده اش را به انگلستان بیاورد.

با ویزای کار آفرینی میتوانید برای اعضای خانواده شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال درخواست ویزا کنید.

آیا فرزندان متقاضی میتواند وارد سیستم آموزشی انگلستان شود؟

بله فرزندان شما امکان ورود به همه مقاطع تحصیلی انگلستان از دوران ابتدایی تا دانشگاه را خواهند داشت.

اگر من دارای شریک تجاری باشم آیا میتوانم برای او هم درخواست ویزا کنم؟

بله. شما و شریک تان باهم یک تیم تجاری محسوب میشوید و اگر 200 هزار پوند سرمایه گذاری کنید هر دوی شما ویزا دریافت خواهید کرد.

آیا مبلغ 200 هزار پوند باید هنگام درخواست ویزا نقدا موجود باشد یا میتوان معادل ان را معرفی کرد؟

مبلغ 200 هزار پوند باید هنگام درخواست ویزا نقدا موجود باشد و شما نمیتوانید معادل آن دارایی معرفی کنید. این مبلغ باید نقدا در حساب شما باشد.

فعالیت ها و محدودیت ها

افرادی که با ویزای Tier 1 وارد انگلستان میشوند میتوانند فقط در رشته کسب و کار مربوطه به صورت حقوق بگیر و یا به صورت خود اشتغالی فعالیت کنند و به جز ان اجازه فعالیت دیگری ندارد.

برای صدور ویزای بیزینس (Tier 1) به چه چیزهایی نیاز است؟

 • در مرحله اول برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در انگلستان به 200 هزار پوند پول نقد نیاز است.
 • همچنین باید فرد متقاضی قادر به صحبت کردن به زبان انگلیسی باشد.
 • فرد متقاضی باید توان تامین مالی برای خود و خانواده اش تا زمانی که بنگاه اقتصادی او به سود آوری برسد داشته باشد.

تمدید ویزای کار آفرینی(Tier 1)

برای تمدید ویزای بیزینس ما تیم مجربی را در اختیار داریم بنابراین اگر می خواهید به اطلاعات کاملتری دست پیدا کنید با ما تماس داشته باشید.

مدت ویزای اولیه برای انجام هرگونه سرمایه گذاری در انگستان 3 سال و 4 ماه است. اگر شما قبلا در انگلستان اقامت داشته اید میتوانید با شرایط زیر ویزای خود را تمدید کنید.

 1. سرمایه گذاری در انگلستان به مبلغ حداقل 200 هزار پوند.
 2. مدیریت و یا خود اشتغالی در یک فعالیت بیزینس در انگلستان به این معنی که در کمتر از 6 ماه یک کسب و کار راه اندازی کرده باشید که منطبق با یکی از شرایط زیر باشد.
 • ثبت شرکت
 • ثبت بیزینس جدید با مدیریت شما
 • انتصاب شما به عنوان مدیر در یک بیزینس موجود
 1. اشتغال در یک فعالیت تجاری
 2. باید ثابت کنید که هنگام درخواست ویزا در یک فعالیت تجاری مشغول هستید چه به صورت خود اشتغالی و چه به صورت یک بنگاه خود اشتغالی
 3. ایجاد فرصت های شغلی به این منظور باید حداقل برای 2 نفر هر کدام به مدت 1 سال شغل ایجاد کرده باشید.
 4. فرا گرفتن زبان انگلیسی، باید نشان دهید که قادر به صحبت کردن به زبان انگلیسی با استانداردهای لازم هستید.
 5. تامین هزینه ها باید قادر به تامین مخارج خود و خانواده در مدتی که در انگلستان هستید باشید.

 

درباره ما

شرکت ما با همکاری وکلای قانونی و شرکت های معتبر سرمایه گذاری در در انگلستان میتواند شما در راه دریافت اقامت و مهاجرت یاری نماید.

شرکت Bahar Gate LTD یک شرکت رسمی شرکت و در زمینه سرمایه گذاری در انگلستان ثبت شده میباشد.

شرکت ما با سالها تجربه در زمینه مهاجرت و اقامت کشور انگلستان مفتخر است به شما هموطنان عزیز مشاوره دهد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید یا فرم روبرو را تکمیل نمایید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست مشاوره رایگان