فرصتی محدود برای دریافت اقامت دائم اروپا ( تنها 60 پرونده )

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۸۲۸۰۲۴۲۴ تماس بگیرید.

مزایای اقامت دائم اروپا

دریافت اقامت دائم اروپا در کمتر از ۴ ماه

برای کل اعضای خانواده و فرزندان بالا تر از ۱۸ سال

امکان درخواست اقامت برای پدر و مادر متقاضی

بدون شرط حضور در اروپا

امکان سفر و تجارت در سایر کشورهای اروپا

مدارک مورد نیاز اقامت دائم اروپا

سرمایه گذاری ۲۵۰.۰۰۰ یورو برای ۵ سال قابل برگشت

پرداخت ۱۰۰.۰۰۰ یورو غیر قابل برگشت

پاسپورت معتبر

گواهی عدم سوء پیشینه

ترجمه شناسنامه و عقدنامه

مراحل انجام کار

درخواست مشاوره تخصصی

ارسال مدارک و تشکیل پرونده متقاضی

عقد قرارداد

واریز مبلغ سرمایه گذاری

دریافت کارت اقامت دائم اروپا

فرصتی محدود برای دریافت اقامت دائم اروپا ( تنها 60 پرونده )

دریافت اقامت دائم اروپا در کوتاهترین زمان ممکن ( تنها ۴ ماه ) با خرید ارواق قرضه دولتی به ارزش ۲۵۰.۰۰۰ یورو امکان پذیر هست. این برنامه در روز ۱۵ می ۲۰۱۷  ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ به مدت محدود اجرا شده است. تنها ۶۰ پرونده وجود دارد. لطفا در صورت تمایل با ما تماس بگیرید فرصت بسیار محدود میباشد.

اروپا یک مکان بسیار جذاب برای اقامت خصوصی است. این منطقه از ثبات سیاسی و آب و هوای عالی برخوردار است. اقامت دائم اروپا این امکان را به متقاضیان میدهد که بدون ویزا بتوانند به تمامی کشور های اتحادیه اروپایی سفر کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۸۲۸۰۲۴۲۴ تماس بگیرید.

اقامت دائم اروپا

اقامت دائم اروپا

شرایط درخواست اقامت دائم اروپا

 • برنامه اقامت دائم اروپا برای افرادی است که سرمایه نسبتا بالا دارند و با خرید اوراق قرضه تضمین شده دولتی مایل به دریافت اقامت دائم اروپا برای خود و افراد خانواده شان هستند.
 • به غیر از در اختیار داشتن مبلغ سرمایه گذاری و هزینه های مربوط به این برنامه عملا هیچگونه شرایط دیگری برای فرد متقاضی وجود ندارد. هیچگونه شرط سنی، تحصیلی، میزان سرمایه، سابقه مدیریت، سطح زبان و غیره وجود ندارد.
 • تمام درخواست کنندگان باید مطمئن باشند که سرمایه خود را از طریق نمایندگی های رسمی که در کشور خاص آنان فعالیت می کنند، بدست آورده اند. برای متقاضیان ایرانی تنها یک شرکت سرمایه گذاری مورد تائید است و سرمایه گذاری شما از طریق این شرکت انجام خواهد شد.

 مزایا اقامت دائم اروپا

 • رسیدگی به پرونده برای درخواست کننده اصلی و تمام اعضای خانواده واجد شرایط وی بدون وجود شرط سفری اجباری به اروپا صورت می گیرد.
 • زمان بررسی پرونده بسیار کوتاه می باشد و فرد سرمایه گذار به همراه افراد خانواده در زمانی کوتاه اقامت دائم اروپا را دریافت میکنند.
 • در این برنامه در مقایسه با سایر روشهای سرمایه گذاری نیازی به پرداخت مبالغ بالا نمی باشد. هزینه ها متعادل است و مبلغ سرمایه گذاری نیز بعد از 5 سال برگردانده میشود.
 • شما به همراه خانواده خود می توانید از شیوه زندگی اروپایی لذت ببرید ، امکان بهره بردن از سبک تجارت اروپایی، وضعیت تحصیلی قابل اطمینان  و ارائه خدمات درمانی با کیفیت بالا در اروپا نیز وجود دارد.
 • پدر و مادر متقاضی اصلی و فرزندان بالاتر از 18 سال نیز میتوانند در صورت وابستگی در پرونده قرار بگیرند.
 • شما به همراه خانواده خود می توانید از شیوه زندگی اروپایی لذت ببرید ، امکان بهره بردن از سبک تجارت اروپایی، وضعیت تحصیلی قابل اطمینان  و ارائه خدمات درمانی با کیفیت بالا در مالتا و تمام کشورهای اتحادیه اروپا نیز وجود دارد.
 • نیازی به حضور فیزیکی در اروپا وجود ندارد. نه برای انجام مراحل اقامت و نه بعد از آن. حتی برای دریافت شهروندی و پاسپورت اروپا نیز نیازی به حضور فیزیکی نیست.

فرصتی محدود برای دریافت اقامت دائم اروپا ( تنها ۶۰ پرونده )

خبر خوب برای سرمایه گذاران: به جای سرمایه گذاری 5 ساله به مبلغ ۲۵۰ هزار یورو این گزینه وجود دارد که بهره بانکی این مبلغ را در مدت 5 سال ( معادل ۱۰۰ هزار یورو ) پرداخت کنید.

این برنامه، یکی از کم هزینه ترین برنامه های سرمایه گذاری است که به منظور اعطای اقامت دائم یکی از کشورهای عضو شنگن تدوین شده است.

با توجه به مهلت اندکی که باقی مانده است و زمانی که برای آماده سازی پرونده و تائید مدارک توسط لازم است، در صورت تمایل هر چه سریعتر (همین امروز) اقدام کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۸۲۸۰۲۴۲۴ تماس بگیرید.

چرا این روش را انتخاب کنیم؟

اقامت در اروپا صد در صد قانونی و در سال 2015 در بند 288 به تصویب رسیده است. گرچه گاهی اوقات به عنوان “طرح اقامت اروپا” اشاره میشود اما این یک برنامه رسمی مهاجرتی و جایگزین اقامت دائم میباشد.

اگر شما دارای شخصیت منحصر به فرد و به دنبال اقامت در کشور های امن  اتحادیه اروپا هستید، این کشور به عنوان عضوی قابل احترام شما را پذیرفته که منطقه ای عالی برای شهرت و کسب و کار به شمار میرود. سرمایه گذاری در این کشور یکی از برنامه هایی است که اقامت شهروندی شما را آسانتر می کند. این کشور یکی از قویترین اقتصادهای منطقه را تشکیل میدهد. با داشتن اقامت اروپا به عنوان سرمایه گذار خارجی میتوانید به کشورهای عضو اتحادیه اروپا به آسانی سفر کنید.

با سرمایه گذاری در اروپا میتوانید ویزای طلایی را در مدت 3 یا 4 ماه دریافت کنید. در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی مبلغ سرمایه گذاری در این کشور مناسبتر می باشد.  تیم مهاجرتی ما در اروپا به شما کمک میکند که در کوتاهترین زمان ممکن اقامت دائم خود را دریافت کنید.

مقایسه ویزاهای سرمایه گذاری در اروپا

تعداد زیادی متقاضی از طریق سرمایه گذاری یا تجارت آزاد در کشورهای عضو اتحادیه اروپا در حال اقامت هستند.

ویزای طلایی کشورهایی مانند یونان، اسپانیا، ایتالیا و پرتغال به صورت ویزای موقت یک ساله صادر میشود.

در مقایسه با ویزاهای سرمایه گذاری دیگر کشورهای اروپایی ،این برنامه هزینه کمتری را برای سرمایه گذاری در”گرفتن کارت اقامت دائم اروپا” در نظر گرفته است.

ویزای طلایی دو کشور پرتغال و اسپانیا شامل سرمایه گذاری بر روی مستغلات به ارزش ۵۰۰.۰۰۰ نیز می باشد که به مدت ۵ سال و خرید ملک میباشد که بهمراه هزینه های دولتی ، وکالتی و مالیات خرید ملک به ۶۲۰.۰۰۰ یورو میرسد.

تنها با سرمایه گذاری ۲۵۰.۰۰۰ یورویی در این برنامه میتوانید اقامت دائم اروپایی خود را دریافت کنید.

ما معتقدیم که این روش بهترین راه برای اقامت و سرمایه گذاری در اروپا ارائه می دهد.

درخواست مشاوره رایگان

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .