اقامت دائم مجارستان

برنامه اقامت سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه

گرفتن اقامت اتحادیه اروپا در مجارستان از طریق سرمایه گذاری و خرید اوراق قرضه دولتی

مزایای اقامت دائم مجارستان

دریافت اقامت دائم مجارستان در کمتر از ۴ ماه

برای کل اعضای خانواده بدون شرط سن

امکان درخواست اقامت برای پدر و مادر متقاضی

بدون شرط حضور در مجارستان

امکان سفر و تجارت در سایر کشورهای اروپا

مدارک مورد نیاز اقامت دائم مجارستان

سرمایه گذاری ۳۰۰.۰۰۰ یورو برای ۵ سال قابل برگشت

پرداخت ۱۲۵.۰۰۰ یورو غیر قابل برگشت

پاسپورت معتبر

گواهی عدم سوء پیشینه

ترجمه شناسنامه و عقدنامه

مراحل انجام کار

درخواست مشاوره تخصصی

ارسال مدارک و تشکیل پرونده متقاضی

عقد قرارداد

واریز مبلغ سرمایه گذاری

دریافت کارت اقامت دائم مجارستان

اقامت دائم مجارستان

برنامه ویژه سرمایه گذاران که از این طریق اقامت دائم مجارستان دریافت می کنند نیز امتیازات بسیاری را در اختیار این افراد قرار می دهد. به عنوان عضوی از اتحادیه اروپا و منطقه شنگن، مجارستان بین سی کشوری می باشد که بیشترین بازدید کنندگان را در دنیا دارد.

این کشور فرهنگی غنی و متنوع دارد ( از نظر تنوع در موسیقی  و فیلم تا تنوع در غذاها و ادبیات غنی است) ، خدمات درمانی آن نیز پیشرفته است و در مرکز اروپا واقع شده است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ۰۰۴۴۲۰۳۲۸۶۰۵۰۹

اقامت دائم مجارستان

شرایط درخواست اقامت دائم مجارستان

 • برنامه اقامت دائم مجارستان برای افرادی است که سرمایه نسبتا بالا دارند و با خرید اوراق قرضه تضمین شده دولتی مایل به دریافت اقامت دائم مجارستان برای خود و افراد خانواده شان هستند.
 • به غیر از در اختیار داشتن مبلغ سرمایه گذاری و هزینه های مربوط به این برنامه عملا هیچگونه شرایط دیگری برای فرد متقاضی وجود ندارد. هیچگونه شرط سنی، تحصیلی، میزان سرمایه، سابقه مدیریت، سطح زبان و غیره وجود ندارد.
 • تمام درخواست کنندگان باید مطمئن باشند که سرمایه خود را از طریق نمایندگی های رسمی که در کشور خاص آنان فعالیت می کنند، بدست آورده اند. برای متقاضیان ایرانی تنها یک شرکت سرمایه گذاری مورد تائید دولت مجارستان است و سرمایه گذاری شما از طریق این شرکت انجام خواهد شد.

 مزایا اقامت دائم مجارستان

 • رسیدگی به پرونده برای درخواست کننده اصلی و تمام اعضای خانواده واجد شرایط وی بدون وجود شرط سفری اجباری به مجارستان صورت می گیرد.
 • زمان بررسی پرونده بسیار کوتاه می باشد و فرد سرمایه گذار به همراه افراد خانواده در زمانی کوتاه اقامت دائم مجارستان را دریافت میکنند.
 • در این برنامه در مقایسه با سایر روشهای سرمایه گذاری نیازی به پرداخت مبالغ بالا نمی باشد. هزینه ها متعادل است و مبلغ سرمایه گذاری نیز بعد از 5 سال برگردانده میشود.
 • شما به همراه خانواده خود می توانید از شیوه زندگی اروپایی لذت ببرید ، امکان بهره بردن از سبک تجارت اروپایی، وضعیت تحصیلی قابل اطمینان  و ارائه خدمات درمانی با کیفیت بالا در مجارستان و تمام کشورهای اتحادیه اروپا نیز وجود دارد.
 • پدر و مادر متقاضی اصلی و فرزندان بالاتر از 18 سال نیز میتوانند در صورت وابستگی در پرونده قرار بگیرند.
 • شما به همراه خانواده خود می توانید از شیوه زندگی اروپایی لذت ببرید ، امکان بهره بردن از سبک تجارت اروپایی، وضعیت تحصیلی قابل اطمینان  و ارائه خدمات درمانی با کیفیت بالا در مجارستان و تمام کشورهای اتحادیه اروپا نیز وجود دارد.
 • نیازی به حضور فیزیکی در مجارستان وجود ندارد. نه برای انجام مراحل اقامت و نه بعد از آن. حتی برای دریافت شهروندی و پاسپورت مجارستان نیز نیازی به حضور فیزیکی نیست.

آخرین فرصت برای دریافت اقامت دائم مجارستان

این برنامه در تاریخ 31 مارج 2017 (11 فروردین 1396) متوقف خواهد شد. در صورتیکه تصمیم به سرمایه گذاری و دریافت اقامت دائم اروپا را دارید هر چه سریعتر اقدام کنید. با توجه به فرصت کم باقیمانده، هماهنگیهای لازم برای دریافت وام برای سرمایه گذاری انجام شده است.

خبر خوب برای سرمایه گذاران: به جای سرمایه گذاری 5 ساله به مبلغ 300 هزار یورو این گزینه وجود دارد که بهره بانکی این مبلغ را در مدت 5 سال ( معادل 125 هزار یورو ) پرداخت کنید.

این برنامه، یکی از کم هزینه ترین برنامه های سرمایه گذاری است که به منظور اعطای اقامت دائم یکی از کشورهای عضو شنگن تدوین شده است.

با توجه به مهلت اندکی که باقی مانده است و زمانی که برای آماده سازی پرونده و تائید مدارک توسط سفارت مجارستان لازم است، در صورت تمایل هر چه سریعتر (همین امروز) اقدام کنید.

برنامه اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری پرطرفدارترین روش سرمایه گذاری برای دریافت سریع اقامت دائم یک کشور عضو شنگن و اتحادیه اروپا میباشد. برای اقدام و دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. شماره تلفن دفتر تهران ۰۰۴۴۲۰۳۲۸۶۰۵۰۹ می باشد. همچنین میتوانید نام و شماره تلفن خود را برای ما به آدرس info@bahargate.com ایمیل کنید تا با شما تماس گرفته شود.

فرآیند برنامه سرمایه گذار اقامت دائم مجارستان

مرحله 1 – به منظور شروع روند درخواست، متقاضیان ملزم به ارائه اسناد A به C اشاره شده در زیر توسط ایمیل برای ثبت نام متقاضیان میباشند.

 • کپی گذرنامه (رنگی) برای تمامی متقاضیان در خانواده
 • رزومه – از جمله اقامت و اشتغال
 • فرم رزرو

مرحله 2 – عقد قرارداد و انتقال هزینه قرارداد EUR 60000، (به علاوه هزینه دولت مربوط به ضمانت بانکی و شمول از وابستگان بیش از سن 17 سالگی).

 • امضای قرارداد وکالت و مشاوره برای درخواست اقامت
 • امضای قرارداد سرمایه گذاری

مرحله 3 – هنگامی که مبالغ دریافت شده است، متقاضی مدارک زیر را برای پردازش فراهم می کند.

 1. فرم اطلاعات شخصی برای هر یک از اعضای خانواده
 2. شناسنامه تمامی افراد خانواده بهمراه ترجمه و تایید رسمی
 3. عقدنامه – (در صورت وجود) ترجمه شده و تایید رسمی
 4. گواهی عدم سوء پیشینه برای تمام اعضای خانواده ( افراد بالاتر از ۱۴ سال )

مرحله 4 -سرمایه گذاری و خرید اوراق قرضه توسط وکلای ما به نام شخص درخواست دهنده و ارسال مستقیم اوراق توسط دولت برای متقاضی

مرحله 5 – حدود 4 تا 6 هفته پس از تسلیم درخواست، متقاضی و افراد تحت تکفل گواهی اقامت دائم مجارستان خود را دریافت خواهند کرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفتر ایران ما تماس بگیرید. ۰۰۴۴۲۰۳۲۸۶۰۵۰۹

درباره ما

شرکت ما با همکاری وکلای قانونی و شرکت های معتبر سرمایه گذاری در در سراسر جهان میتواند شما در راه دریافت اقامت و مهاجرت یاری نماید.

شرکت Bahar Gate LTD انگلستان نماینده رسمی شرکت Arton Capital ( شرکت انحصاری طرف قرارداد با دولت مجارستان ) می باشد.

شرکت ما با سالها تجربه در زمینه مهاجرت و اقامت کشور های مختلف مفتخر است به شما هموطنان عزیز مشاوره دهد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید یا فرم روبرو را تکمیل نمایید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

تلفن : ۰۰۴۴۲۰۳۲۸۶۰۵۰۹ – ۰۰۴۴۷۹۹۹۵۴۱۸۲۱ 

درخواست مشاوره رایگان